Ndërlidhjet

SRINAGAR


Trupat indiane kanë vrarë së paku 10 militantë myslimanë gjatë një sulmi të mbrëmshëm, në pjesën indiane të Kashmirit. Zyrtarë të ushtrisë indiane kanë thënë sot se "ushtarët e tyre kanë vrarë 10 terrorist të huaj, pesë prej të cilëve ishin udhëheqës të lartë, për të shtuar se " në vendin e ngjarjës janë gjetur dhe armë të ndryshme".
XS
SM
MD
LG