Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeadministratori i Kosovës, Harri Holkeri u ka uruar sot besimtarëve myslimanë festën e Bajramit. Ai ka thënë se kjo festë, sipas traditës, është periudhë e faljes dhe e pajtimit dhe se "porosia e saj e tolerancës duhet të jetë tregues për të ardhmen".
Festën e Bajramit besimtarëve në Kosovë u kanë uruar edhe zyrtarë të tjerë të lartë kosovarë dhe liderë partiakë e fetarë.
XS
SM
MD
LG