Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në lagjën Bregu i Diellit në Prishtinë, mbrëmë ka ndodhur një shpërthim i fuqishëm që ka dëmtuar automjetet në afërsi. Zëdhënsi i Shërbimit Policorë të Kosovës, Refki Morina, ka thënë se "shpërthimi nuk ka shkaktuar viktima në njerëz dhe as të plagosur". Deri më tash lidhur me këtë rast nuk është arrestuar askush, ndërsa policia po i kryen hetimet.
XS
SM
MD
LG