Ndërlidhjet

KOMBET E BASHKUARA


Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Kofi Anan, do të takohet nesër në Uashington me presidentin amerikan Bush dhe zyrtarë të lartë të administratës amerikane.
Kjo vizitë po ndodh në kohën kur Kombet e Bashkuara duhet të vendosin lidhur me një ekip të mundshëm ekspertësh që do dërgohen në Irak për të parë mundësinë e zgjedhjeve të parakohshme atje.
XS
SM
MD
LG