Ndërlidhjet

UASHINGTON


Zyrtarët amerikanë kanë deklaruar se "kërcënimet e besueshme dhe tepër specifike" për sulme terroriste, që cuan në anullimin e disa fluturimeve kanë kaluar.
Të njëjtat burime kanë bërë të ditur se nuk ka plane për të pezulluar fluturime të tjera.
XS
SM
MD
LG