Ndërlidhjet

PRISHTINË


Misioni paqeruajtës në Kosovë, Kfor, që udhëhiqet nga Natoja do ta mbajë nesër një ushtrim për vendosje të shpejtë dhe zbulim, ka thënë zëdhënësi Chris Thompson. Është thënë se në këtë ushtrim do të marrin pjesë afro 1 mijë paqeruajtës, pjesë e njësiteve taktike rezervë, që janë të vendosur në Kosovë.
XS
SM
MD
LG