Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


Së paku 9 ushtarë rusë dhe policë cecenë pro administratës së Moskës janë vrarë në Ceceni nga një sulm me mina.
Në të tjera zhvillime trupat ruse kanë arrestuar rreth 170 cecenë gjatë 24 orëve të fundit.
XS
SM
MD
LG