Ndërlidhjet

TIRANË


Presidenti Alfred Moisiu e fillon sot një vizitë zyrtare në Kuvajt dhe në Irak, është kumtuar nga presidenca e Shqipërisë. Gjatë vizitës në Irak, presidenti Alfred Moisiu do ta vizitoj misionin paqeruajtës ushtarak shqiptar në Mosul. Parashihen edhe takime të zotit Moisiu me zyrtarë të lartë të koalicionit në Irak, që udhëhiqet nga Shtetet e Bashkuara.
XS
SM
MD
LG