Ndërlidhjet

BAGDAD


Ish lideri irakien Saddam Hussein është në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk vuan nga kanceri, por nuk bashkëpunon me hetuesit amerikanë, deklaroi zëdhënësi i autoritetit të përkohshëm amerikan në Irak.
Gareth Billy tha se hetimet deri tani kanë qenë të kufizuara për shkaqe sigurie dhe financiare.
XS
SM
MD
LG