Ndërlidhjet

LONDËR


Kompania britanike "British Airways" njoftoi për anulimin e 2 fluturimeve të parapara në Shtetet e Bashkuara dhe Arabinë Saudite për shkaqe sigurie.Detajet tjera nuk u bënë publike.
XS
SM
MD
LG