Ndërlidhjet

LUNENBERG/GJERMANI


10 mësues gjerman janë hospitalizuar pasi kanë ngrënë një çokolladë nga një dhurues i panjohur.Sipas analizave të bëra në një laboratorë, doli se çokollada ishte gatuar nga marihuana dhe ka patur sasi të madhe të lëndëve narkotike.
XS
SM
MD
LG