Ndërlidhjet

SEUL


Bisedimet mes Shteteve të Bashkuara dhe Koresë së Jugut rreth gjetjes së një vendndodhje të re për bazën më të madhe ushtarake amerikane në Kore kanë dështuar.
Bisedimet do të rifillojnë në prill, derisa problemi kryesor mbetet se kush do të mbulojë shpenzimet e zhvendosjes, që është një operacion me vlerë prej 3 milionë dollarësh.
XS
SM
MD
LG