Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shefi i Qendrës koordinuese për Kosovën, Nebojsha Coviq, nesër në Prishtinë do bisedojë me shefin e UNMIK-ut, Harri Holkeri për vazhdimin e bisedimeve ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit për cështje praktike.
Coviqi dhe Holkeri do të bisedojnë për detajet e dialogut dhe rreth grupeve punuese.
Në takimin e nesërm mes Holkerit dhe Coviqit raportohet se do të verifikohet edhe rendi i ditës i grupeve punuese dhe përbërja e tyre.
XS
SM
MD
LG