Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeadministratori i Kosovës Harri Holkeri dhe zyrtari serb, Nebojsha Coviq, gjatë takimit të sotëm në Prishtinë, janë pajtuar që dialogu për cështje praktike mes Prishtinës dhe Beogradit të vazhdojë në fund të muajit shkurt ose në fillim të marsit.
Kjo është bërë e ditur nga zëdhënësi i UNMIK-ut Sunil Narula, në përfundim të takimit Holkeri – Coviq.
XS
SM
MD
LG