Ndërlidhjet

MOSKË


Ministria ruse për cështje emergjente ka bërë të ditur se punonjësit e shpëtimit i kanë dhënë fund punës për kërkimin e të mbijetuarve në kompleksin sportiv të pishinave në Moskë, e cila ishtë rrënuar disa ditë më parë.
Nga incidenti në fjalë së paku 25 njerëz humbën jetën dhe 17 të tjerë llogariten të humbur.
XS
SM
MD
LG