Ndërlidhjet

GAZA


Një i ri palestinez vdiq dhe së paku dy persona u plagosën nga një shpërthim në qytetin e Gazës.
Burimet izraelite hodhën poshtë se shpërthimi qe shkaktuar nga ndonjë sulm i tyre.
XS
SM
MD
LG