Ndërlidhjet

BANGKOK


Sëmundja e gripit të shpezëve në Azi ende është larg nga vënia nën kontroll, paralajmëruan ekspertët e organizatës Botërore për Ushqimi dhe Bujqësi.
Nga sëmundja deri tani kanë vdekur 20 njerëz në Tajlandë dhe Vietnam, pas kontakteve me shpezët e infektuara.
XS
SM
MD
LG