Ndërlidhjet

UASHINGTON


Kreu i Byrosë Federale të hetimeve tha se në vendet arabe dhe myslimane është përmirësuar bashkëpunimi me Shtetet e Bashkuara në luftën kundër terrorizmit.
Drejtori i FBI-së Robert Mueller gjithashtu tha se Shtetet e Bashkuara janë më të sigurta se'ç ishin para 11 Shtatorit 2001.
XS
SM
MD
LG