Ndërlidhjet

SOFJE


Policia e Bullgarisë zbuloi një shtypshkronjë të dollarëve amerikanë në qytetin Burgas, me ç'rast dy persona janë arrestuar.
Policia tha se shtypshkronja ishte pjesë e "rrjetit kriminal ndërkombëtar", dhe u zbulua gjatë aksionit të përbashkët me policinë amerikane, i cili filloi në Kaliforni.
XS
SM
MD
LG