Ndërlidhjet

TIRANË


Përfaqësuesi i Sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së dhe kryeadministratori i Kosovës Hari Holker, takoi sot ministrin e punëve të jashtme të Shqipërisë Kastriot Islami. Në ambientet e ministrisë së jashtme, kryeadministratori Holker nënshkroi marrëveshjen për nxitjen dhe mbrojtjen e investimeve të huaja.
XS
SM
MD
LG