Ndërlidhjet

PRISHTINË


Janë gjetur të vrarë, në afërsi të Lypjanit, Zllatimir Kostiq, 36 vjecar dhe Miljana Markoviq, 22 vjecare.
Të dy viktimat janë vrarë me armë zjarri, kanë bërë të ditur burimet e policisë dhe KFOR-it. (Më gjerësisht në kronikën "Të tjera")
XS
SM
MD
LG