Ndërlidhjet

UASHINGTON


Ralph Nader, avokat i konsumatorëve dhe kandidat i Partisë të Gjelbërve në zgjedhjet e kaluara presidenciale, sot e shpalli kandidimin e tij për Shtëpinë e Bardhë.
Nader tha se do të garojë si kandidat i pavarur.
XS
SM
MD
LG