Ndërlidhjet

SHKUP


Tërmeti ka tronditur mëngjesin e sotëm Shkupin dhe rrethinat e tij, por nuk ka njoftime për dëme në njerëz apo në materiale.
Tërmeti i cili kishte fuqi prej 5 shkallë Richter, e la qytetin pa energji elektrike.
XS
SM
MD
LG