Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Zyrtarët pakistanezë kanë arrestuar një numër të dyshuarish si anëtarë të Al-Kaidës dhe luftëtarë talibanë, të cilët qëndronin të fshehur në zonat fisnore në kufi me Afganistanin.
Gjenerali Shaukat Sulltan tha mbi 20 njerëz janë kapur, në mesin e të cilëve ka dhe një numër të huajsh.
XS
SM
MD
LG