Ndërlidhjet

PEKIN


Zyrtarët kinezë dhe korano-jugorë kanë bërë të ditur se Shtetet e Bashkuara dhe Koreja e Veriut kanë zhvilluar një takim dy palësh në Pekin, në pritje të bisedimeve gjashtë palëshe, të cilat synojnë t'i japin fund krizës së programeve bërthamore të Penjanit zyrtar.
XS
SM
MD
LG