Ndërlidhjet

ASTANA


Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Donald Rumsfeld ka shprehur mbështetjen amerikane për pavarësinë dhe tërësinë territoriale të Kazakistanit.
Vizita në Kazakistan është pjesë e turneut të Rumsfeld në vendet e Azisë Qëndrore dhe në Lindjen e Mesme.
XS
SM
MD
LG