Ndërlidhjet

ISLAMABAD


25 persona të dyshuar si anëtarë të Al-Kaidës dhe talibanëve po merren në pyetje nga autoritetet pakistaneze.
Të 25 u arrestuan gjatë operacioneve të ditëve të fundit dhe sipas mediave vendase në mesin e të arrestuarve është dhe i biri i Ajman al Zauarit, numrit dy të Al-Kaidës.
XS
SM
MD
LG