Ndërlidhjet

RABAT


Vende dhe agjenci të ndryshme humanitare po dërgojnë ndihma në Marok, pas tërmetit të djeshëm ku humbën jetën mbi 560 njerëz.
Tërmeti shkaktoi dëme në disa fshatra malore pranë portit të Al Hocimës.
XS
SM
MD
LG