Ndërlidhjet

ANKARA


Drejtësia turke ka ngritur akuzat ndaj 69 personave që dyshohet të jenë militantë të Al-Kaidës dhe organizatorë në sulmet vetvrasëse në Stamboll gjatë nëntorit, ku humbën jetën mbi 60 njerëz.
XS
SM
MD
LG