Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shefi I Misionit të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Harri Holkeri, ka shprehur tronditjen e tij për vdekjen e presidentit të Maqedonisë, Boris Trajkovski. Në një komunikatë për opinion, zoti Holkeri citohet të ketë thënë se ai personalisht dhe administrata e Kombeve të Bashkuara kanë pasur raporte shumë të mira bashkëpunimi me presidentin Trajkovski.
XS
SM
MD
LG