Ndërlidhjet

TIRANË


Ministri I Mbrojtjes së Shqipërisë, Pandeli Majko do të qëndroj sot në Shkup, për të shprehur ngushëllime, për vdekjen tragjike të kryetarit të Maqedonisë, Boris Trajkovski dhe anëtarëve të delegacionit të tij. Me këtë rast, ministri Majko do të takohet me homologun e tij maqedonas Vllado Buçkovski.
XS
SM
MD
LG