Ndërlidhjet

BRUKSEL


Shtatë vende të Evropës Lindore, që së shpejti do të anëtarësohen në NATO, do të marrin pjesë në stërvitjet vjetore të aleancës.
Stërvitja e cila do të mbahet prej 4 deri 10 Mars, do të bazohet në skenarin hipotetik që përfshin kërcënime nga terrorizmi dhe armët e shkatërrimit në masë.
XS
SM
MD
LG