Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeminisri i Shqipërisë, Fatos Nano ka vazhduar vizitën e tij dy-ditëshe në Kosovë. Gjatë ditës ai është takuar me presidentin Ibrahim Rugova, me kryeministrin Bajram Rexhepi dhe me kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Nexhat Daci. Më vonë parashihen edhe takime të zotit Nano me Hashim Thaçin, kryetar i Partisë Demokratike dhe kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj.
XS
SM
MD
LG