Ndërlidhjet

PRISHTINË


Eurodeputetja Doris Pack, ka thënë se kosovarët duhet të punojnë për t'i përmbushur standardet dhe jo vetëm të presin vitin 2005.
Zonja Pack ka shtuar se nuk mjafton të thuhet se jemi për pavarësinë, por politikanët e vendit duhet të punojnë dhe të tregojnë se janë të aftë ta ndërtojnë vendin.
Zonja Pack, po drejton një delegacion të Parlamentit Evropian, i cili po zhvillon takime me drejtuesit më të lartë të Kosovës.
XS
SM
MD
LG