Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Ministri i jashtëm britanik, Jack Straw, ka mbërritur në Pakistan ku po bisedon me zyrtarët më të lartë lidhur me armët bërthamore dhe luftën kundër terrorizmit.
Pritet që shefi i diplomacisë britanike të diskutojë dhe procesin e paqes mes Indisë dhe Pakistanit.
XS
SM
MD
LG