Ndërlidhjet

FRANKFURT


Banka Qëndrore Evropiane po diskuton mundësinë e uljes së interesave bankare. Kjo vjen si pasojë e presioneve politike pas forcimit të euros dhe ndikimit jopozitiv në ekonominë evropiane.
XS
SM
MD
LG