Ndërlidhjet

BEOGRAD


Shefi i administratës së Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Hari Holkeri sot qëndron në Beograd, ku do të takohet me kryeministrin e sapozgjedhur të Serbisë Vojisllav Koshtunica dhe me përfaqësuesit e Grupit të Kontaktit atje. Holkeri shoqërohet nga koordinatori i administratës ndërkombëtare për standardet Karni Ros.
XS
SM
MD
LG