Ndërlidhjet

VIENË


"Irani dhe Libia nuk i kanë përmbushur obligimet e veta rreth marrëveshjes për programet e armëve të ndalura", ka thënë udhëheqësi i Kombeve të Bashkuara për armët e shkatërrimit në masë Muhamed El-Baradei. Këto komente, Baradei i bëri përpara takimit të sotëm në Vjenë me udhëheqës të Agjencisë Ndërkombëtarë për Energji Bërthamore.
XS
SM
MD
LG