Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shefi i departamentit të operacioneve paqëruajtëse në Organizatën e Kombeve të Bashkuara, Zhan Mari Geno, ka arritur për një vizitë katërditëshe në Kosovë. Gjatë qëndrimit të tij atje ai do të takohet me përfaqësuesit më të lartë të institucioneve vendore dhe atyre ndërkombëtare.
XS
SM
MD
LG