Ndërlidhjet

TIRANË


"Djali i presidentit shqipëtar Alfred Moisiu, konsiderohet i zhdukur pas një akidenti automobilistik në vendin e quajtur 'Uji i Ftohtë' në Tepelenë", ka bërë të ditur zëdhënësja e presidentit Afërdita Sokoli. Vetura, dhe një person i lënduar janë gjetur, përderisa dy udhëtarët e tjerë përfshier Admir Moisiun, 32 vjeç, ende nuk janë gjetur. Forca Speciale të Policisë dhe një ekip mjekësorë janë dërguar në vendin e ngjarjës dhe po bëjnë përpjekje për gjetjen e tyre.
XS
SM
MD
LG