Ndërlidhjet

TIRANË


"Është gjetur trupi i pajetë i djalit të presidentit shqipëtar Alfred Moisiu, i cili u humbi jetën sot në mëngjes në një aksident të rëndë automobilistik në Tepelenë. Aksidenti ndodhi sot në mëngjes pranë Ujit të Ftohtë të Tepelenës, kur automjeti me tre persona që udhëtonin në të, doli nga rruga duke rënë në ujrat e lumit Drino nga një lartësi prej rreth 60 metra. Si pasojë humbi Admir Moisiu 32 vjeç, ndërkaq, personi tjetër Rrahman Jata, ka mbijetuar dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetë. Ekipet e shpëtimit vazhdojnë kërkimet për gjetjen e trupit të Artan Shijakut.
XS
SM
MD
LG