Ndërlidhjet

TIRANË


Mijëra shqiptarë morën pjesë në varrimin e 32-vjeçarit Admir Moisiut, djalit të presidentit Alfred Moisiu, i cili e humbi jetën në një aksident trafiku.
Ndërkohë rreth 300 pjesëtarë të forcave speciale të policisë dhe ushtrisë i vazhdojnë përpjekjet për gjetjen e trupit të 39-vjeçarit Artan Shijaku, drejtues i automjetit, që u aksidentua mëngjesin e djeshëm pranë Tepelenës.
XS
SM
MD
LG