Ndërlidhjet

BAGDAD


Tre ushtarë amerikanë dhe një civil irakian kanë humbur jetën në incidente të ndara gjatë ditës në Irak.
Civili i vrarë ishte i afërm i një prej anëtarëve të Këshillit Qeverisës të Irakut.
XS
SM
MD
LG