Ndërlidhjet

TIRANË


Mijëra shqiptarë kanë marshuar në rrugët e Tiranës në shenjë proteste ndaj sulmeve terroriste që ndodhën në Spanjë.
Protesta drejtohej nga kryeministri Fatos Nano dhe kishte si moto Jo dhunës, Jo terrorizmit".
Policia në Shqipëri ka rritur masat e sigurisë.
XS
SM
MD
LG