Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kërcënimet dhe shpërthimet e fundit të bombave në prishtinë janë të palejueshme për NATO-n, deklaroi admirali Gregory Johnson, duke shtuar se këto dukuri janë pengesa edhe për zbatimin e standardeve.
Lidhur me praninë e aleancës veriatlantike në Kosovë, admirali Johnson tha se "NATO-ja do të mbetet e përkushtuar për Kosovën dhe është këtu për t'u kujdesur për ardhmërinë e Kosovës".
XS
SM
MD
LG