Ndërlidhjet

BEOGRAD


Zëvendës ministri i Jashtëm i Rusisë , Sergei Razov do të vizitojë këto ditë Serbinë e Malin e Zi dhe Kosovën. Razov, të martën do të takohet me zyrtarët më të lartë të unionit Serbi-Mali i Zi. Ndërkaq të enjten, Sergei Razov në Prishtinë do të takohet me shefin e UNMIK-ut Hari Holkeri si dhe me udhëheqesit e institucioneve të Kosovës, me të cilët do të biesedojë për implementimin e planit standardet për Kosovën.
XS
SM
MD
LG