Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në 27 qendra të Kosovës sot u mbajtën protesta të organizuara nga shoqatat e dala nga lufta.
Në këto protesta dy-orëshe u kundërshtua arrestimi dhe dënimi i ish eprorëve të UÇK-së, kurse u dëgjuan edhe akuza në adresë të UNMIK-ut dhe institucioneve të Kosovës.
XS
SM
MD
LG