Ndërlidhjet

MITROVICË


Nebojsha Coviq, drejtuesi i Qendrës Kordinuese serbe për Kosovën, ka mbërritur mëngjesin e sotëm në Mitrovicë. Mësohet se Coviq ka biseduar me kryeadministratorin Hari Holkeri dhe ka kërkuar prej tij mbrojtjen e serbëve dhe objekteve të tyre të shenjta.
XS
SM
MD
LG