Ndërlidhjet

BEOGRAD


Shtetet e Bashkuara e kanë mbyllur ambasadën në Beograd pas protestave të djeshme.
Ambasada i këshillon të gjithë shtetasit amerikanë t'i shmangin udhëtimet jo të domosdoshme në Serbi dhe Kosovë, dhe u rekomnadon t'u shmangen vendeve ku mbahen tubimet publike.
XS
SM
MD
LG