Ndërlidhjet

DUBLIN


Zyrtarët e policisë evropiane dhe ata të shërbimeve të inteligjencës po takohen gjatë javës për të diskutuar cështjen e terrorizmit në Evropë pas sulmeve të 11 marsit të kaluar në Madrid, ku humbën jetën 202 njerëz.
Në të tjera zhvillime policia polake ka arrestuar tre pakistanezë nën dyshimin për lidhje me organizatat terroriste.
XS
SM
MD
LG